Problemy z potencją - wstydliwa dolegliwość

Problemy z potencją – wstydliwa dolegliwość

Problemy w sypialni mają swoje podłoża na wielu płaszczyznach.

Od najpowszechniejszej rutyny w związku, aż do problemów z potencją. Te ostatnie dotykają w szczególności mężczyzn, powodując nie tylko nieporozumienia między partnerami, lecz także zmniejszenie pewności siebie. Na rynku istnieje wiele produktów, które pomagają panom walczyć z problemami z erekcją. Uznaje się, że wiele związków rozpada się przez niesatysfakcjonujące życie erotyczne, przez co mężczyźni zyskują dodatkową presję na swoje barki. Jak poradzić sobie z tym wstydliwym problemem?

Nie tylko dojrzali mężczyźni

Najpopularniejszym twierdzeniem jest, że problemy z erekcją dotyczą jedynie panów w podeszłym wieku. Jest to mit, który należy stanowczo obalić. Oczywiście, potencja mężczyzn dojrzałych stanowczo różni się od tej, którą cechowali się jeszcze kilkanaście lat temu. Ma to swoje przyczyny przede wszystkim w stanie zdrowia, ponieważ problemy z krążeniem, stres, czy powiększanie się gruczołu krokowego mogą utrudniać osiąganie erekcji. Jednakże problemy z potencją mogą mieć także młodsi panowie. Uznaje się, że przyczyną problemów ze wzwodem u dwudziestolatków są przyjmowane środki na przyrost masy mięśniowej, z kolei czterdziestolatkowie cierpią z powodu stresu, palenia papierosów, czy złej diety.

Jak z nią walczyć?

Środki na potencje dostępne na rynku spełniają swoją rolę szczególnie w przypadku, gdy problem z erekcją leży w sferze fizycznej. Działają one pobudzająco na krążenie, przez co mężczyźnie łatwiej jest przygotować się do stosunku. Jednakże nie wolno mylić tabletek na potencję z afrodyzjakami. Przyjmowanie tych leków nie spowoduje, że popęd seksualny się zwiększy, a jedynie będzie widać jego efekty.

2 komentarze do “Problemy z potencją – wstydliwa dolegliwość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *