Nowa twarz prezerwatyw

Nowa twarz prezerwatyw

Życie seksualne dorosłych osób niekiedy opiewa w rutynę. Dzieje się tak najczęściej pomiędzy partnerami przebywającymi w wieloletnich związkach.

Na ich szczęście producenci artykułów erotycznych regularnie proponują nowości, które pomagają urozmaicić zbliżenia między partnerami. Nie chodzi tu o ekstremalne gadżety, lecz o najbardziej tradycyjne prezerwatywy w niecodziennym wydaniu. O czym mowa i dlaczego to właśnie one potrafią uratować związek osób przez nudą w sypialni? Sprawdziliśmy to.

Co oferują producenci?

Najbardziej popularnym producentem prezerwatyw i żeli intymnych na rynku jest niewątpliwie marka Durex. Ich produkty można znaleźć nie tylko w drogeriach, czy stacjonarnych punktach aptecznych, lecz także w aptekach internetowych. Artykuły tej marki różnią się od siebie, dzięki czemu konsument ma możliwość dostosowania prezerwatywy do swoich potrzeb. Te z kolei mogą być różne. Durex proponuje swoje artykuły w odmiennych wariantach smakowych, czy mniej lub bardziej nawilżone. Dodatkowo konsument ma możliwość wyboru struktury prezerwatywy, a także właściwości żelu, którymi są one pokryte. Prezerwatywy mogą bowiem przedłużać erekcję, dzięki zawartym w nich składnikom. To z kolei przekłada się na wyjątkowe doznania w sypialni.

Wspomóż się żelami

Dla osób, które uważają, że zwykłe prezerwatywy nie będą w stanie zaspokoić ich potrzeb producent przygotował specjalną ofertę żeli intymnych. Różne smaki i właściwości sprawiają, że wielu konsumentów nie wyobraża sobie zbliżeń z partnerem bez ich użycia. Obok odpowiedniego nawilżenia żele mają także właściwości rozgrzewające, czy chłodzące. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

2 komentarze do “Nowa twarz prezerwatyw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *